Reklama
Rozwiń

CBA wkroczyło do KNF

Przedstawiciele Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do biur Komisji Nadzoru Finansowego. To pokłosie rozmowy byłego przewodniczącego z Leszkiem Czarneckim.

Aktualizacja: 14.11.2018 12:30 Publikacja: 14.11.2018 12:23

CBA wkroczyło do KNF

Foto: cba.gov.pl

- Funkcjonariusze delegatury CBA w Warszawie weszli do siedziby Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie i zabezpieczają materiały dowodowe - protokoły i nagrania posiedzeń KNF dotyczące postępowania naprawczego Getin Banku, aktualizacji tego programu naprawczego, ochrony kapitału Getin Banku oraz posiedzeń KNF dotyczących sytuacji w Idea Bank SA, w szczególności nabycia udziałów w GetBack SA oraz sprzedaży obligacji GetBack SA. Te czynności  trwają - poinformował Piotr Kaczorek, rzecznik CBA.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Finanse
Listy zastawne: klucz do tańszych kredytów mieszkaniowych?
Finanse
Otwarcie na dialog, czekanie na konkretne działania
Finanse
Putin gotowy na utratę zamrożonych aktywów. Już nie chce kupować boeingów
Finanse
Donald Trump wybiera nowego szefa Fed. Kandydat musi spełniać podstawowy warunek
Finanse
Holistyczne spojrzenie na inwestora