fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Matthew McConaughey wejdzie do polityki?

Matthew McConaughey
David Torcivia, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
Znany hollywoodzki aktor Matthew McConaughey, gwiazda filmów "Witaj w klubie" czy "Interstellar" oraz pierwszego sezonu serialu "Detektyw", nie wyklucza ubiegania się o stanowisko gubernatora Teksasu lub "inny urząd polityczny".

Zdobywca Oscara w rozmowie z Hugh Hewittem, umieszczonej w internecie w środę na pytanie, czy zamierza ubiegać się o urząd gubernatora Teksasu lub inny urząd polityczny odparł, że "nie zdecydował o tym jeszcze", ale nie wykluczył zaangażowania w politykę.

51-letni McConaughey urodził się i wychował w Teksasie (obecnie mieszka w Los Angeles).

- To nie zależałoby ode mnie. To zależałoby od ludzi bardziej niż ode mnie - mówił o ewentualnej karierze politycznej aktor.

- Obecnie polityka wydaje mi się być czymś zepsutym. A kiedy polityka przedefiniuje swój cel, byłbym nią dużo bardziej zainteresowany - dodał.

- Wciąż jest pytanie jak dużo można rzeczywiście zrobić w polityce i nie wiem czy polityka jest obszarem, w którym mógłbym osiągnąć to do czego jestem najlepiej predestynowany - zaznaczył aktor.

Reuters przypomina, że w przeszłości prezydentem USA został były aktor Ronald Reagan a gubernatorem Kalifornii był gwiazdor kina akcji, Arnold Schwarzenegger.

Źródło: Reuters
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA