fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Eurodotacje 2017

Rusza nabór projektów aplikacyjnych

Bloomberg
Od dziś Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyjmuje wspólne projekty firm i jednostek naukowych.
Na wspólne przedsięwzięcia konsorcjów składających się z przedsiębiorstw i jednostek naukowych (maksimum 5 podmiotów) Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oferuje 200 mln zł z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (poddziałanie 4.1.4 Projekty aplikacyjne). Pieniądze te można wykorzystać na badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe albo eksperymentalne prace rozwojowe, które mogą być uzupełnione o prace przedwdrożeniowe. Finansowanie tych ostatnich umożliwiono w tym schemacie pomocy (poddziałaniu) po raz pierwszy.,
NCBR na projekty konsorcjów z udziałem przedsiębiorców i jednostek naukowych, w których liderem może być przedsiębiorstwo lub jednostka naukowa czeka przez trzy miesiące, od 18 września do 18 grudnia br.
Zainteresowani mogą kierować pytania w zakresie finansowym (kwalifikowalność kosztów, wskaźniki, budżet projektu) na adres poczty elektronicznej:
a w pozostałych sprawach na adres:
Więcej o projektach aplikacyjnych w rozmowie wideo z Jolantą Wudarczyk-Czapczuk, koordynatorem programu projekty aplikacyjne w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju na www.funduszeue2017.rp.pl oraz w artykule z cyklu „Rzecz o funduszach UE " w „Rzeczpospolitej" z 22 września 2017 r. (grzbiet „Dobra Firma" str. F3).
Aktualne harmonogramy konkursów na fundusze europejskie, w tym także z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, są dostępne na stronie internetowej.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA