fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Energetyka

PGE i Link 4 dostarczą prąd i ubezpieczą przed złodziejami

PGE i Link4 przygotowały ofertę, dzięki której klient - oprócz dostawy prądu - otrzyma ubezpieczenie przed kradzieżą z włamaniem, rabunkiem, a także kradzieżą metodą "na wnuczka" czy "na policjanta".
PGE i Link4 zaproponowały specjalną ofertę sprzedaży prądu, w której klient otrzymuje dogodny dla niego okres gwarancji ceny (do końca czerwca 2019 roku albo do końca czerwca 2020 roku), a do tego ubezpieczenie na sumę 5 tys. zł. Ubezpieczenie obejmuje kradzież z włamaniem w miejscu, do którego jest dostarczany prąd oraz rabunek mienia osobistego, należącego do ubezpieczonego na terenie Polski.
Podczas promocji, do 30 czerwca br. klienci PGE - Obrót mogą podpisać nową umowę na dostawę energii, która obejmie ubezpieczenie. Jest ona skierowana do właścicieli mieszkań i domów całorocznych czy też osób wynajmujących domy lub mieszkania" - powiedział PAP rzecznik Link4 Marek Baran. Dodał, że promocje będą powtarzane.
"Współpraca z Link4 to wynik szukania efektu synergii z branżami innymi niż energetyczna, tak - aby potrzeby naszych klientów - były zaspokojone kompleksowo i w jak najszerszym zakresie. Doświadczenia pokazują, że takie, połączone oferty to właściwy kierunek rozwoju portfela produktowego – mówi kierownik Biura Rozwoju Produktów PGE Obrót Mariusz Bednarski.
W strategii rozwoju w perspektywie do 2020 r. Grupa PGE podała, że będzie rozszerzać swoją ofertę m.in. o nowe produkty i usługi komplementarne do energii elektrycznej oraz rozwijać nowe kanały sprzedaży i komunikacji z klientami.
Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Innowacji w Link4 Mariusz Rosa zwrócił uwagę, że klienci często mają podstawowe ubezpieczenie mieszkaniowe, ale obejmuje ono mury i stałe elementy, które z reguły jest wymagane przez bank przy kredycie mieszkaniowym. "Nasza polisa rozszerza ten zakres i chroni prywatne rzeczy klienta od kradzieży i rabunku. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje też takie zdarzenia, jak kradzież metodą "na wnuczka", czy "na policjanta" – podkreślił.
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. to energetyczna spółka giełdowa. Podmiotem kontrolującym spółkę jest skarb państwa, który posiada ok. 60 proc. udziałów. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA jest towarzystwem ubezpieczeniowym, wchodzącym w skład Grupy PZU. Głównym akcjonariuszem PZU SA jest skarb państwa.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA