fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

#RZECZoBIZNESIE: Co się zmieniło w liście 500?

W dzisiejszym programie #RZECZoBIZNESIE rozmawiamy o najnowszej edycji przygotowywanej przez "Rzeczpospolitą" Listy 500, rynku nieruchomości oraz kondycji polskich aptek.

1. To by trudny rok, ale nie pozbawiony sukcesów. Tak w jednym zdaniu można opisać najnowsze - 18. już - zestawienie Listy 500. Jak prezentuje się kondycja polskich firm. Jaki obraz polskiej gospodarki płynie z najnowszej edycji Listy. Rozmawiamy z Pawłem Jabłońskim, zastępcą redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej", odpowiedzialnym za jej przygotowanie.

2. Po latach spadku cen wywołanych światowym kryzysem, polski rynek nieruchomości z roku na rok ma się coraz lepiej. Jak wygląda sytuacja branży i jakie są jej perspektywy na przyszłość. O odpowiedź poprosimy Kazimierza Kirejczyka, szefa firmy konsultigowej Reas.

3. Zmiana prawa może wywrócić polski rynek aptek. Czy proponowane regulacje to krok do przodu, wstecz? Kto na nich najbardziej skorzysta, a kto najbardziej ucierpi? Rozmawiamy z Lidią Kołucką, dyrektor ds strategii w firmie Pelion.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA