fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Piękna 21 gotowa

materiały prasowe
Dom Development wydaje klucze do mieszkań na osiedlu na wrocławskim Tarnogaju. Inwestycja została ukończona przed czasem. W ofercie zostały ostatnie lokale.

To piąte osiedle Dom Development na południu Wrocławia. W ramach inwestycji firma współfinansuje planowaną przez miasto przebudowę skrzyżowania ul. Pięknej i Nyskiej.

Piękna 21 to ułożony w kształt odwróconej litery C sześciopiętrowy budynek z 10-piętrową dominantą od strony skrzyżowania ulic Pięknej i Nyskiej. Powstało 196 mieszkań i cztery lokale usługowe o powierzchni od 27,5 do 115 mkw.

- Osiedle powstało w modnej części Wrocławia – Tarnogaju. Jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta. W otoczeniu są szkoły i przedszkola, tereny rekreacyjne i sportowe, a także bogata oferta handlowa, kulturalna i gastronomiczna – opisują przedstawiciele dewelopera.

Do końca roku deweloper planuje przekazać dwie kolejne inwestycje - Grabiszyńską 141 i Apartamenty Księcia Witolda. - Oba projekty, pomimo wyzwań związanych z pandemią, realizowane są zgodnie z harmonogramem – podkreśla deweloper.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA