fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Silesia w Zielonej Górze

materiały prasowe
W pierwszym etapie inwestycji przy ul. Osiedle Śląskie w Zielonej Górze Agrobex oferuje 59 mieszkań o powierzchni od 43 do 59 mkw.

Poznańska spółka Agrobex osiedla mieszkaniowe na terenie województwa lubuskiego buduje od 2014 roku. Kolejną inwestycją jest Osiedle Silesia, na którym powstaną dwa budynki ze 117 mieszkaniami o powierzchni od 43 do 59 mkw. (dwu-, i trzypokojowe).

Deweloper zaplanował też komórki lokatorskie, wózkarnię, rowerownię. Powstanie naziemny parking i plac zabaw.

- Budowa mieszkań już się rozpoczęła - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. - Na dachu zamontujemy panele fotowoltaiczne, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie na prąd, na przykład w klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych.

Do mieszkań na parterze będą przypisane ogródki. W tych lokalach zostaną też zamontowane rolety zewnętrzne. Ceny mieszkań zaczynają się od 4,9 tys. zł mkw.

Pierwszy budynek ma być gotowy pod koniec drugiego kwartału 2021 roku. - Lokalizacja osiedla blisko lasu zadowoli z pewnością każdego miłośnika spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Z kolei bardzo dobra komunikacja z centrum i obwodnicą miasta pozwoli na sprawne przemieszczanie się po mieście czy wyjazd poza teren aglomeracji. W najbliższej okolicy są szkoła, przedszkole, przychodnia, klub fitness i liczne punkty handlowo-usługowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA