fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Apartamenty Ołtaszyn z deszczowymi ogrodami

materiały prasowe
Budowę kolejnego osiedla we Wrocławiu rozpoczyna Dom Development. Apartamenty Ołtaszyn oferują 150 mieszkań i osiem lokali usługowych.

Budowa dwupiętrowych budynków z mansardowymi dachami rozpocznie się w pierwszym kwartale tego roku. Deweloper na osiedlu Apartamenty Ołtaszyn zaplanował 150 mieszkań o powierzchni od 36 do 90 mkw. – od dwóch do pięciu pokoi. W każdym bloku powstanie po sześć lokali (po dwa na każdej kondygnacji). Do mieszkań na parterze są przypisane ogródki i duże tarasy.

- Willowa zabudowa będzie współgrać z otoczeniem przyrody i bliskością terenów zielonych – mówi cytowany w komunikacie Marek Szmidt, dyrektor sprzedaży w Dom Development Wrocław.

Na osiedlu powstaną miejsca do rekreacji dla mieszkańców, zaplanowano też plac zabaw dla dzieci. W Apartamentach Ołtaszyn deweloper przewidział także ogrody deszczowe i pnące rośliny.

Apartamenty Ołtaszyn to kolejna inwestycja Dom Development we Wrocławiu. W ofercie tego dewelopera są mieszkania na Osiedlu Idylla na Stabłowicach, w Domu na Kurkowej na Nadodrzu, na osiedlu Komedy na Jagodnie, osiedlu Zielna na Psim Polu i Chociebuskiej 11 na Nowym Dworze.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA