fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Luksusowy iPhone X z „Żelaznym Feliksem” w Rosji

ROL
Edycja specjalna z okazji 100-lecia Czeki – skóra aligatora i Feliks Dzierżyński ozdabiają iPhone.

Rosja to kraj, w którym można dostać najbardziej niezwykłe rzeczy. Z okazji 100-lecia FSB (czyli z okazji setnej rocznicy założenia Czeki, której pierwszym szefem był polski szlachcic Feliks Dzierżyński) pojawił się w sprzedaży luksusowo przerobiony iPhoneX z podobizną Żelaznego Feliksa.

„Wygląd smartfonu jest surowy i uroczysty niczym funkcjonariuszy organów FSB, jak oni spleciony z poczuciem własnej wartości, honorem i godnością" – czytamy w opisie produktu na stronie zajmującej się luksusowymi przeróbkami smartfonów firmy Caviar.

Luksusu ma dodać onyksowej barwy kompozyt na obudowie oraz czarna skóra aligatora na której znajduje się tłoczona w złocie podobizna Feliksa Dzierżyńskiego i jego słynne słowa, jacy powinni być czekiści – „o chłodnych głowach, gorących sercach i czystych rękach".

Luksusowy smartfon z „Żelaznym Feliksem" kosztuje 272 tysiące rubli (około 16,5 tys. złotych) i dostępny jest w limitowanej edycji. Na sprzedaż trafi zaledwie 99 sztuk.

Caviar ma w ofercie również inne wersje odwołujące się do rosyjskiego patriotyzmu. Można dostać telefony ozdobione rosyjskim dwugłowym orłem. Z okazji 100-lecia FSB jest również dostępny telefon ozdobiony godłem Federalnej Służby Bezpieczeństwa.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA