fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Biznes nagrodzi wizjonerów i ludzi sukcesu

Laureaci z 2019 roku
Polska Rada Biznesu
Jeszcze do północy 19 stycznia b.r. każdy może zgłosić swoich kandydatów do tegorocznej, 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu.

Konkurs Polskiej Rady Biznesu Wybitnych od 2012 r. nagradza i promuje wybitnych przedsiębiorców, wizjonerów oraz działaczy społecznych, którzy dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości wpływają na rzeczywistość społeczną i gospodarczą. Nagrody PRB przyznawane w trzech kategoriach: Sukces, Wizja i Innowacje, oraz Działalność Społeczna.

Kandydatów do tegorocznej edycji konkursu można jeszcze zgłaszać do północy w niedzielę. Chociaż do udziału w nominacjach Polska Rada Biznesu zaprasza co roku kilkaset instytucji naukowych, publicznych i samorządowych, to swoich kandydatów może zgłosić każdy, kto wypełni formularz na stronie konkursu.

Nazwiska finalistów 9. edycji Nagrody PRB zostaną ogłoszone 9 marca 2020 roku. Spośród nich Kapituła wybierze laureatów konkursu, którzy odbiorą nagrody 18 maja 2020 roku podczas uroczystej gali w warszawskim Ufficio Primo.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA