fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Znany producent zabawek zamknął swój jedyny sklep w Polsce

Bloomberg
Jedna z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami, Hamleys, zamknęła swój jedyny lokal w Polsce, który mieścił się w Galerii Północnej w Warszawie - donosi Onet.

Brytyjska sieć sklepów Hamleys to prawdziwy raj dla miłośników zabawek. Najsłynniejszy jej lokal mieści się przy Regent Street w Londynie i zajmuje gigantyczną przestrzeń przypominajacą jeden wielki plac zabaw. Codziennie przepływają przez niego tłumy klientów, odwiedzają go także celebryci i brytyjska rodzina królewska. 

W 2017 roku sieć weszła do Polski, otwierając swój pierwszy lokal w nowej Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Sklep nie cieszył się jednak dużym zainteresowaniem, do czego mogła przyczynić się jego lokalizacja na peryferiach Warszawy. Z tego powodu firma postanowiła go zamknąć, o czym poinformowała w poście na Facebooku.  

"Od 31.07.2019 sklep Hamleys w Galerii Północnej w Warszawie jest zamknięty" - czytamy. Firma poinformowała jednak, że zabawki nadal można nabyć w sklepie internetowym i szuka już lokalizacji dla nowego sklepu stacjonarnego.

- Decyzja o zamknięciu sklepu Hamleys należała do Galerii Północnej. Przez cały okres naszej współpracy służyliśmy temu najemcy zarówno silnym wsparciem marketingowym, jak i biznesowym. Niestety mimo wielu starań z naszej strony, oferta sklepu nie spotkała się z wystarczającym zainteresowaniem klientów - powiedziała Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej, w rozmowie z Onetem.

Więcej na: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA