fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Największy tropikalny park wodny w Polsce szuka pracowników

www.parkofpoland.com
Położony niedaleko Warszawy kompleks Park of Poland otworzy swoją strefę basenową pod koniec 2019 roku, a już teraz rozpoczął rekrutację, w ramach której zatrudni kilkaset osób do pracy „pod palmami”.

Suntago Wodny Świat będzie największym zadaszonym parkiem wodnym nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to pierwszy etap budowy szerszego kompleksu Park of Poland, który obejmie strefę basenową i SPA, a także restauracje, hotel i osiedle domków Suntago Village. Obiekt jest zlokalizowany we wsi Wręcza w gminie Mszczonów, na trasie między Warszawą a Łodzią. 

Czytaj także: Wakacje 2019 będą drogie. Nie ma co liczyć na last minute 

Pierwsza łopata została wbita dwa lata temu, a otwarcie parku wodnego zostało zapowiedziane na koniec 2019 roku. Park of Poland rozpoczął właśnie proces rekrutacji, w ramach której zamierza zatrudnić kilkaset osób, w tym 100 pracowników obsługi klienta, ponad 80 pracowników strefy SPA, Beauty & Relax, ponad 50 kucharzy i 20 ratowników.

Kto może ubiegać się o pracę? Każdy, nawet bez dużego doświadczenia zawodowego. Jak przekonuje firma w ogłoszeniu opublikowanym na stronie internetowej, „nie ma takiego CV, które nie zostałoby rozpatrzone, ponieważ w Suntago Wodny Świat potrzebni będą pracownicy o różnorodnych kwalifikacjach”. Bez przeszkód aplikować mogą również kandydaci spoza Wręczy i Mszczonowa, ponieważ pracodawca obiecuje pomoc w organizacji transportu na teren parku.

Park of Poland kusi stabilnym zatrudnieniem z umową o pracę, atrakcyjnym wynagrodzeniem, a także szkoleniami podnoszące kwalifikacje i możliwościami awansu. Dodatkowym atutem jest bogaty pakiet benefitów, w tym możliwość korzystania z oferty parku wodnego na preferencyjnych warunkach. Pracownicy będą mieli zagwarantowane również ubezpieczenie medyczne, możliwość uczestnictwa w różnych wydarzeniach sportowych i kulturalnych, rabaty na posiłki w restauracjach znajdujących się na terenie kompleksu oraz bezpłatny parking na auta i rowery.

Czytaj także: Co kraj, to lodowy obyczaj – trendy w Polsce i we Włoszech 

Samo miejsce pracy w tropikalnej atmosferze pod palmami może być dla wielu kuszące. Na ogromną strefę wodną będą składać się między innymi 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 km (w tym najdłuższa w Europie zjeżdżalnia 320-metrowa) i baseny o powierzchni 3500 mkw, które obsługiwać będzie 30 pracowników i monitorować 20 ratowników. W strefie relaksu i saun potrzeba 30 pracowników, w tym saunamistrzów, terapeutów, masażystów i kosmetyczek. Praca znajdzie się również dla kasjerów, pracowników serwisu sprzątającego i gastronomii.

To dopiero pierwszy etap rekrutacji do Suntago Wodny Świat. Firma zapowiedziała otwarcie kolejnych w ciągu najbliższych dni i tygodni.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA