Oferta kancelarii skierowana jest w szczególności do funduszy private equity/venture capital, spółek publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych korporacji, osób indywidualnych oraz instytucji finansowych.

Kancelaria PSM Legal została stworzona przez:

Aleksandrę Petrykowską – radcę prawnego z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w prestiżowych kancelariach oraz na stanowisku head of legal, specjalizującym się tematyce fuzji i przejęć oraz wszelkich formach finansowania inwestycji.

Małgorzatę Sas—Madej– adwokata z około 10 letnim doświadczeniem zdobytym w prestiżowych kancelariach, specjalizującego się tematyce fuzji i przejęć, rynku kapitałowym oraz sporach korporacyjnych.

Pracę powyższych Partnerów wspiera zespół prawników o innych specjalizacjach, w tym z zakresu własności intelektualnej, nieruchomości czy prawa karnego gospodarczego.

Zapewniamy prawne doradztwo w zakresie szeroko rozumianych inwestycji a podstawą naszych działań jest profesjonalizm, szacunek do czasu naszych Klientów oraz wzgląd na sukces transakcyjny, podkreśla Partner Aleksandra Petrykowska.