Reklama
Rozwiń
Reklama

#RentIT - nowy projekt Kancelarii SENDERO Tax & Legal

Kancelaria SENDERO Tax & Legal rozpoczęła realizację nowego projektu - #RentIT, w ramach którego wspiera przedsiębiorców, poszukujących nowych biur dla swoich firm.

Publikacja: 06.05.2019 13:01

#RentIT - nowy projekt Kancelarii SENDERO Tax & Legal

Foto: Adobe Stock

Projekt skierowany jest do szeroko rozumianej branży IT, jak również innych przedsiębiorstw. Powstał w wyniku obserwacji branży nieruchomości przez specjalistów z Kancelarii SENDERO Tax & Legal. Stanowi odpowiedź na potrzeby firm, które w sporach z wynajmującymi zwykle są słabszą i mniej świadomą stroną.

W ramach projektu przygotowany został darmowy, edukacyjny ebook "Bezpieczny wynajem biura - na co zwrócić uwagę". Ebook zawiera praktyczne informacje na temat m.in. niebezpieczeństw przy wynajmie biura, kontrowersyjnych zapisów w umowie najmu czy rozkładu obowiązków wynajmującego i najemcy.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Sądy i trybunały
Waldemar Żurek ujawnia projekt reformy KRS. Liczy na poparcie prezydenta
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Nieruchomości
Można już składać wnioski o bon ciepłowniczy. Ile wynosi i komu przysługuje?
Służby mundurowe
W 2026 roku wojsko wezwie nawet 235 tys. osób. Kto jest na liście?
Nieruchomości
Przełom w sprawie działki pod CPK. Co skłoniło Piotra Wielgomasa do jej zwrotu
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Nieruchomości
Rząd kończy z patologiami w spółdzielniach mieszkaniowych. Oto, co chce zmienić
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama