Reklama
Rozwiń

Paweł Samborski nowym partnerem w kancelarii Baker McKenzie

Warszawa, 24 czerwca 2019 r. - Do grona partnerów warszawskiego biura Baker McKenzie dołączył adwokat Paweł Samborski. Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie, Paweł będzie odpowiedzialny za rozwój Praktyki Rozwiązywania Sporów Sądowych i Arbitrażowych w kancelarii w dziedzinie sporów budowlanych oraz infrastrukturalnych.

Publikacja: 25.06.2019 09:28

„Paweł posiada szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w doradztwie na rzecz podmiotów z sektora budowlanego, energetyki oraz szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Jestem przekonany, że jego obecność w Baker McKenzie będzie dużym wzmocnieniem naszej praktyki oraz wsparciem dla naszych klientów w obliczu nadchodzących wyzwań dla branży budowlanej, szczególnie w zakresie projektów infrastrukturalnych" - powiedział Łukasz Hejmej, partner kierujący Praktyką Rozwiązywania Sporów Sądowych i Arbitrażowych w kancelarii Baker McKenzie.

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Prawo w Polsce
Są kolejne wyniki ponownego przeliczenia głosów. Zyskuje Karol Nawrocki
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Zawody prawnicze
Nie będzie umowy o pracę dla adwokatów. Ostra dyskusja na Krajowym Zjeździe
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców
W kancelariach
Laury dla kancelarii CMS