Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Związek zawodowy Verdi zapowiedział na 7 stycznia strajk pracowników służby ochrony na lotniskach Tegel i Schönefeld w stolicy Niemiec. Strajk ma potrwać kilka godzin. Protest rozpocznie się o 5 rano, a zakończy o 8.45 - informuje dziennik "Berliner Morgenpost".
Na obu lotniskach mogą być więc duże problemy z przeprowadzaniem kontroli bezpieczeństwa i wszyscy pasażerowie, którzy mają bilet na loty z Berlina w poniedziałek rano powinni przed wylotem zadzwonić do swojej linii lotniczej, by dowiedzieć się o swój lot.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W dwa tygodnie po podpisaniu umowy LOT-u z Airbusem o dostawach 40 samolotów A220 firmy zaczęły rozmawiać o konk...
Spółka koncentruje się obecnie na zahamowaniu dalszego spadku udziałów w rynku kolejowych przewozów towarowych,...
Zmiany zwyczajów Polaków, rosnąca siatka oraz zmiany we flocie powodują, że LOT rośnie szybciej niż konkurencja....
Niemiecka Grupa Lufthansy zaczyna potężną reorganizację. Mniej samodzielności dla przejętych linii. Zmiany zos...
Białorusini jako sukces komunikują zdjęcie amerykańskich sankcji na swojego narodowego przewoźnika - Belavię. To...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas