Reklama

Poszukiwany właściciel pasażera na gapę

Pracownicy promu Stena Line poszukują właściciela pasażera na gapę, który przypłynął z Karlskrony do Gdyni.

Aktualizacja: 16.12.2015 07:07 Publikacja: 16.12.2015 06:51

Poszukiwany właściciel pasażera na gapę

Foto: Facebook

Rudy, zadbany kocur o żółtych oczach został znaleziony w samochodzie pasażerów płynących z Karlskrony do Gdyni. Jego obecność zauważono podczas odprawy przed wyruszeniem promu.

Właściciele samochodu, chcąc kontynuować podróż do Polski, przekazali kota pracownikom Stena Line - pisze RMF FM. Zwierzak został nakarmiony i na czas rejsu umieszczony w pomieszczeniach załogi promu, a potem znalazł dom tymczasowy u jednego z pracowników.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1284
Materiał Promocyjny
Sieci kampusowe – łączność skrojona dla firm
Świat
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Trump boi się Chin. Technologie i powrót przemysłu do USA
Świat
Kamala Harris bez ochrony Secret Service. „Dla Donalda Trumpa nie ma ważniejszego celu niż zemsta”
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1283
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Świat
Czy torfowiska wschodniej Europy powstrzymają armię Putina?
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama