Zakończono tegoroczny konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom w Świdnicy.
Zwycięzcy otrzymali od prezydenta miasta czek na 600 zł z przeznaczeniem na zakup drzewek, krzewów lub dekoracji.
Zakończono tegoroczny konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom w Świdnicy.
Zwycięzcy otrzymali od prezydenta miasta czek na 600 zł z przeznaczeniem na zakup drzewek, krzewów lub dekoracji.