Reklama
Rozwiń
Reklama

Banksy chciał zniszczyć cały obraz. Nie wyszło

Brytyjski artysta Banksy umieścił w serwisie YouTube nowy film, w którym tłumaczy, w jaki sposób działał mechanizm, który zniszczył jego obraz "Dziewczyna z balonikiem”. - Podczas prób działało za każdym razem - zaznaczył.

Aktualizacja: 18.10.2018 12:20 Publikacja: 18.10.2018 10:04

Banksy chciał zniszczyć cały obraz. Nie wyszło

Foto: AFP

adm

Tytuł nowego filmu opublikowanego przez Banksy’ego w mediach społecznościowych, ”Shred the Love”, nawiązuje do zniszczenia przez artystę obrazu „Girl With Balloon”. Banksy określił wideo "wersją reżyserską”. „Niektórzy są zdania, że obraz nie został pocięty” - napisał Banksy. - „Niektórzy uważają, że dom aukcyjny maczał w tym palce. Nie było tak” - podkreślił. 

Czytaj także: Banksy: Kim jest artysta, który chce niszczyć swoje prace?

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Rzeźba
Wybitny rzeźbiarz Mirosław Bałka o patriotyzmie: Nie jestem chłopcem, już mnie nie kusi
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Rzeźba
Anatomia antyku na Zamku Królewskim z kolekcji Stanisława Augusta
Rzeźba
Rzeźby Abakanowicz wkroczyły na Wawel. Jej drapieżne ptaki nurkują wśród drzew
Rzeźba
Salvador Dalí : Rzeźby mistrza surrealizmu
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Rzeźba
Ai Weiwei w Parku Rzeźby na Bródnie
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama