Reklama

Strzelanina w Bad Friedrichshall w Badenii-Wirtembergii. Nie żyje dwóch mężczyzn

Dwóch mężczyzn zostało śmiertelnie rannych w wyniku strzałów, do których doszło w mieście Bad Friedrichshall w Badenii-Wirtembergii na południu Niemiec.

Publikacja: 07.01.2025 21:04

Strzelanina w mieście Bad Friedrichshall w Badenii-Wirtembergii

Strzelanina w mieście Bad Friedrichshall w Badenii-Wirtembergii

Foto: Adobe Stock

Do strzelaniny doszło w Bad Friedrichshall w Badenii-Wirtembergii na południu Niemiec. Lokalna policja poinformowała, że ​​w wyniku incydentu, oprócz dwóch ofiar śmiertelnych, jest też jeden ciężko ranny mężczyzna. Główny podejrzany nadal pozostaje na wolności – ostrzegła policja dodając, że trwa obława za sprawcą. 

Portal Tagesschau poinformował, że ok. godz. 17:45 do siedziby jednej z firm wszedł zamaskowany napastnik i oddał strzały w kierunku trzech mężczyzn.

Sprawca po ataku zbiegł. Policja poinformowała na platformie X, że obecnie trwa duża operacja, której celem jest ujęcie mężczyzny. Rzecznik policji, cytowany przez agencję dpa, poinformował, że obecnie nie ma zagrożenia dla społeczeństwa.

„W Bad Friedrichshall trwa operacja policyjna. Obecnie nie ma zagrożenia dla ludności. Dalsze informacje pojawią się wkrótce” - napisano w komunikacie na portalu X. W obławę zaangażowano między innymi policyjny śmigłowiec.

Reklama
Reklama

Bad Friedrichshall to miasto położone około 60 kilometrów na północ od Stuttgartu. 

Materiał jest aktualizowany

Przestępczość
Nowe tropy ws. zamachu na plaży Bondi: Filipiny i Państwo Islamskie
Przestępczość
Nowe fakty o ataku na plaży Bondi. Napastnikami byli ojciec i syn
Przestępczość
Strzelanina na plaży Bondi w Sydney. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych po ataku na świętujących Chanukę
Przestępczość
Strzelanina na uniwersytecie w USA. Są ofiary
Przestępczość
Rosyjski naukowiec zatrzymany w Polsce. Powodem działania na Krymie
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama