Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.04.2017 20:30 Publikacja: 08.04.2017 19:53
Foto: AFP
W schronach ma się znajdować 120 sztuk broni automatycznej, trzy tony materiałów wybuchowych oraz tysiące sztuk amunicji.
Organizacja separatystów baskijskich „Euskadi Ta Askatasuna” (ETA) powstała w 1959 roku. Przypisuje się jej organizację zamachów, w których zginęło blisko 900 osób. Przed sześcioma laty ogłosiła, iż rezygnuje z walki zbrojnej o niepodległość Kraju Basków. W Unii Europejskiej przez cały czas uznawana była za formację terrorystyczną.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Po całej serii rosyjskich gróźb użycia broni jądrowej w czasie wojny w Ukrainie, Kreml natknął się na zaskakując...
Skokowy wzrost ceł i radykalne cięcia podatków: prezydent marzy o powrocie do USA z XIX wieku. To nie zadziała.
Prezydent USA Donald Trump otrzyma od Kambodży nominację do Pokojowej Nagrody Nobla – poinformował Sun Chanthol,...
Były premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson, w ostatni piątek ostro skrytykował obecnego szefa rządu, Keira St...
Rośnie presja na premiera Narendrę Modiego aby przekształcił kraj w teokratyczne państwo hinduistyczne. Nie bier...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas