Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.01.2018 20:21 Publikacja: 19.01.2018 16:00
„The Evil Within 2", Tango Gameworks, PC, Xbox One, PS4.
Foto: Rzeczpospolita
Czasami życie staje się koszmarem. Na człowieka sypią się kolejne nieszczęścia i nic już go nie cieszy. Świat wydaje się mroczny i ponury, depresyjnie okrutny. A potem... potem okazuje się, że rzeczywistość jest bardziej paskudna, niż się wydawało. Jedyne, co można zrobić, to zakasać rękawy i spróbować przeciwstawić się złu. Tak jak to zrobił bohater „The Evil Within 2", detektyw Sebastian Castellano.
Mężczyzna długo wierzył, że jego ukochana córka zginęła w pożarze. Był tym załamany, popadł w depresję i alkoholizm. Nieoczekiwanie dowiedział się, że w rzeczywistości dziewczynkę porwała wroga korporacja Mobius, która wykorzystała ją do stworzenia wirtualnego miasta Union. By uratować małą, detektyw musi sprzymierzyć się z wrogiem i wyruszyć do osady rodem z wypaczonego amerykańskiego snu, pełnej psychopatów i potworów przypominających zombi.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Choinki już się w centrum Gazy nie stawia. A Baba Noel, arabski Święty Mikołaj, nie chodzi po ulicach. Coraz mni...
Japoński film animowany „Szopy w natarciu” stworzony przez Studio Ghibli opowiada o jenotach, które bronią swoje...
W książce „Przystanek Tworki” Grzegorza Łysia historia polskiej psychiatrii jest opowiadana poprzez losy słynneg...
Duńczyków oburzyło przeniesienie przez Netflix miejsca akcji książki ich ukochanego pisarza Jussiego Adlera-Olse...
„Pewnego razu w Paryżu” Cédrica Klapischa to piękna francuska bajeczka ku pokrzepieniu serc. Widzowie kochają ta...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas