CTP to deweloper, właściciel i zarządca nieruchomości przemysłowych i logistycznych. Firma stale powiększa bank ziemi. Teraz trafiło do niego kolejne 8,5 ha gruntów. W transakcji pośredniczyła firma doradcza JLL.

Czytaj więcej

Rynek gruntów będzie świadkiem rekordowych transakcji

Grunty pod inwestycje na wagę złota

- Tereny w gminie Wiskitki to grunty o dużym potencjale inwestycyjnym. Przy wyborze lokalizacji kierowaliśmy się bliskością węzła autostrady A2 oraz aglomeracji warszawskiej, a także oczekiwanym przez rynek wzrostem zainteresowania powierzchnią magazynową w regionie – mówi cytowany w komunikacie Bartosz Domański z JLL. - Niewątpliwym atutem, który dostrzegliśmy na etapie przygotowywania projektu, była planowana w okolicy inwestycja Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Centrum współpracy dla różnych firm  

- Stale rozwijamy nasze polskie portfolio. Dzięki najnowszej transakcji nabycia gruntów powiększymy nasz podwarszawski kompleks CTPark Warsaw West o dodatkowe 36  tys. mkw. powierzchni najmu. Celem rozbudowy parku jest stworzenie prawdziwego hubu biznesowego – wyjaśnia Bogi Gabrovic z CTP Polska. - Ta lokalizacja ma szansę stać się centrum współpracy i wymiany know-how dla firm z różnych sektorów: automotive, przemysłu, handlu, logistyki.

Czytaj więcej

Z jakim portfelem po ziemię