W zarządzie Grupy Tomasz Olszewski zasiądzie obok Tomasza Ogrodzkiego i Piotra Smagały.

Tomasz Olszewski ma 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych. Przez ostatnie lata pracował w firmie doradczej JLL. Pośredniczył i doradzał w transakcjach dla takich klientów jak Procter & Gamble, Unilever, Nestlé, Antalis, Volkswagen, Gestamp, H&M, Coty, FM Logistic, Orsay, ACP Pharma.

— Po 28 latach pracy jako pośrednik nieruchomości zdecydowałem się zamknąć ten etap kariery. Obserwując rynek od prawie trzech dekad, mogę z całą pewnością stwierdzić, że nigdy bardziej niż dzisiaj ten sektor nie był bliżej, aby stać się branżą technologiczną – mówi Tomasz Olszewski, nowy członek zarządu REDD Group. - Jesteśmy świadkami fascynującej przemiany, w której technologia i dane stają się centralnym elementem działalności każdej firmy nieruchomościowej. Dołączając do REDD, zamierzam wspierać tę fascynującą rewolucję.

- To dla nas zaszczyt, że tak samo widzimy ogromną wartość technologii i danych w branży. Od dzisiaj wspólnie będziemy realizować naszą misję przyspieszenia transformacji cyfrowej nieruchomości — mówi Tomasz Ogrodzki, dyrektor regionalny REDD Group.

Startup REDD Group stworzył największą bazę danych o rynku biurowym w Polsce. Monitoruje ponad 2,1 tys. nieruchomości w całej Polsce.