Reklama

Kazimierz Wielki, Sukiennice i zdrowy rozsądek

Kazda nieruchomość jest inna i jest wyzwaniem, co bardzo mi odpowiada – mówi Jan Dębski, prezes Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Publikacja: 03.11.2022 21:39

Kazimierz Wielki, Sukiennice i zdrowy rozsądek

Foto: mat. pras.

Jan Dębski od 2020 r. jest prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych. Od 2011 r. pełni funkcję Chairman of Business Development w Unibail-Rodamco-Westfield.

Karierę rozpoczynał w Kanadzie, gdzie spędził kilkanaście lat, pracując w sektorze budowlanym. Później był dyrektorem rozwoju PepsiCo w Europie Środkowej i Rosji oraz prezesem niemieckiej firmy ECE, z którą rozpoczął ekspansję w Polsce. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości komercyjne
Polska Rada Centrów Handlowych przyzna swoje laury
Nieruchomości komercyjne
Chwila oddechu i nowe wyzwania
Nieruchomości komercyjne
Wola Park większy o Ogrody Ulricha
Nieruchomości
Była galeria, będą inteligentne mieszkania
Nieruchomości
Stare biurowce i galerie zmienią się w mieszkania
Reklama
Reklama