Modlin, Zakroczym (10–12 km) na trasie zwiedzamy zabytki i twierdzę Modlin. Zbiórka o godz. 8.15 na Dworcu Gdańskim z biletami wycieczkowymi do Modlina. Zaprasza Jan Rukat.

„Wędrówki po Puszczy” (10 km). Zbiórka o godz. 8.50 na przystanku autobusu nr 409 przy pl. Wilsona 09. Prowadzi Antoni Żarczyński.

XXXV Złaz Jesienny „Kolorowe liście” – spotkanie z okazji 55-lecia Staromiejskiego Koła Terenowego PTTK odbędzie się w sobotę na lewym brzegu Wkry, na Polanie im. Zofii Goszczyńskiej.

Trasy Złazu Jesiennego:

Rajmundowe ścieżki: Modlin, Szczypiorno, Góra Wólka, Polana im. Zofii Goszczyńskiej, Zaborze, Studzianki Nowe (20 km). Zbiórka o godz. 7.20 na przystanku obok CH Auchan przy ul. Modlińskiej. Prowadzi Marian Hłuszanin.

Jesienne fotografie 2007: Brody Warszawskie, Toruń Włościański, Polana im. Zofii Goszczyńskiej, Studzianki Nowe (12 km). Zbiórka o godz. 8.15 na stacji PKP w Ciechanowie. Prowadzi: Andrzej Liwski.

Brody Warszawskie, Toruń Włościański, Góra Wólka, Polana im. Zofii Goszczyńskiej, Neonówka, Studzianki Nowe (12 km). Zbiórka o godz. 8 w hali dworca PKP Warszawa Gdańska. Prowadzi: Tadeusz Bartyś.

Kampinos, Korfowe, Roztoka, Leszno (23 km). Zbiórka o godz. 9 na pętli autobusowej Osiedle Górczewska, po czym przejście na pobliski przystanek PKS, skąd odjazd jest o godz. 9.20. Prowadzi Jarosław Wypych.