3 kwietnia o godzinie 20:00 w kinach sieci Multikino fani Goldfrapp zobaczą film inspirowany najnowszym albumem „Tales of Us", nad którym muzycy pracowali przez dwa lata. Jest on najbardziej imponującym dokonaniem w dyskografii Goldfrapp.

Reklama
Reklama

Nic w katalogu ich dotychczasowych dokonań nie zapowiadało tej nowej, lirycznej odsłony grupy jaką można usłyszeć na „Tales of Us". Piosenki z albumu (oprócz jednej) opowiadają historie w pierwszej osobie. Wspólnie układają się w snutą przez doskonale skrojone postaci opowieść o: niełatwej miłości, niepewności, halucynacjach, baśniach, współczesnym folklorze i odkupieniu.

Poetyckie i pełne delikatności brzmienie, będące czymś całkowicie nowym w muzyce Goldfrapp, już spotkało się z pozytywną opinią krytyków muzycznych – magazyny Mojo i Q przyznały płycie po cztery gwiazdki.

Goldfrapp gra elektronikę, inspirowaną folkiem, glam rockiem, synthpopem czy trip hopem.

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy po jednym zaproszeniu na film inspirowany najnowszym albumem „Tales of Us" do:

Multikina Warszawa Złote Tarasy - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Multikina Wrocław Arkady- 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.02.Imię Nazwisko)

Multikina Szczecin - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.03.Imię Nazwisko)

Aby je wygrać, wyślij we wtorek (1 kwietnia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes  nadesłany na dany kod w godz. 13-15 w dniu 1 kwietnia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w sms-ie zwrotnym).