Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.02.2020 09:42 Publikacja: 15.02.2020 08:57
Foto: AFP
Tajemnicze gaśnięcie jednej z najbardziej widocznych gwiazd w gwiazdozbiorze Oriona pozostaje tajemnicą dla naukowców. Część z nich już teraz wskazuje, że Betelgeuse może wybuchnąć w najbliższym czasie.
- Oszałamiające nowe obrazy pokazują nie tylko zanikającą gwiazdę, ale również to, jak zmienia się jej pozorny kształt - informuje Europejski Obserwatorium Południowe.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W 2032 r. asteroida 2024 YR4, nazywana „zabójcą miast”, może uderzyć w Księżyc powodując spektakularny deszcz me...
Kapsuła z załogą misji Ax-4, której członkiem jest Sławosz Uznański-Wiśniewski, doleciała do Międzynarodowej Sta...
- Jestem reprezentantem was wszystkich - powiedział z pokładu kapsuły Crew Dragon polski astronauta Sławosz Uzna...
O godz. 8:31 nastąpił start misji Ax-4 na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) ze Sławoszem Uznańskim-Wiśniewsk...
– Dziś robimy ogromny krok w stronę przyszłości technologicznej Polski – powiedział Sławosz Uznański-Wiśniewski,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas