Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.06.2025 15:50 Publikacja: 21.09.2022 10:05
Władimir Putin
Foto: AFP
Putin zarządził pierwszą od II wojny światowej mobilizację wojskową Rosji, ostrzegając Zachód, że jeśli będzie kontynuował to, co nazwał "szantażem nuklearnym", Moskwa odpowie potęgą całego swojego ogromnego arsenału.
- To coś, co powinniśmy traktować bardzo poważnie - oceniła minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii. Jej zdaniem to zdecydowanie eskalacje trwającego konfliktu.
Szef MSZ Iranu Abbas Aragczi oświadczył, że jego kraj nie będzie prowadził negocjacji na temat swojego programu...
Władimir Putin, na dzień przed rozpoczęciem forum ekonomicznego w Petersburgu, spotkał się z przedstawicielami z...
7-letnia Ukrainka Nastia Buryk, jej matka, babcia i dwóch braci zginęli w irańskim ataku rakietowym na Izrael. I...
W nocy Iran przeprowadził atak rakietowy na miasto Beer-Szewa, na południu Izraela. W mieście wybuchły pożary w...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Rozpoczął się drugi tydzień ataków powietrznych Izraela na Iran, na które Iran odpowiada atakami rakietowymi na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas