Reklama

Pokażą, co nowego dzieje się w przemyśle

W przyszłym tygodniu rozpoczynają się w Poznaniu targi przemysłowe ITM Polska 2015, jedna z ważniejszych tego typu imprez w Europie.

Publikacja: 04.06.2015 21:00

Pokażą, co nowego dzieje się w przemyśle

Foto: mtp.pl

Rozpoczynające się 9 czerwca targi mają być prezentacją i promocją najnowszych dokonań przemysłowych. Weźmie w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy pokażą innowacyjne maszyny i rozwiązania technologiczne m.in. dla transportu, motoryzacji, kolejnictwa, hutnictwa, metalurgii czy bezpieczeństwa i higieny pracy. Ofertę wystawców uzupełnią konferencje i wykłady. Jedna z nich będzie poświęcona branży aluminium (Aluminium 2015. Biznes Trendy Technologie), która ma wskazać potencjalne kierunki rozwoju jednego z najbardziej innowacyjnych sektorów polskiej gospodarki.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Gospodarka
Analityk agencji Fitch: Wzrost wydatków publicznych Polski jest najwyższy w regionie
Gospodarka
Brytyjczykom opłaciło się przyjąć z pompą Donalda Trumpa. Co zyskali?
Gospodarka
Wojna kosztuje miliardy. Ukraina liczy na NATO, Rosja na ropę
Gospodarka
Skromny awans Polski w globalnym rankingu innowacyjności
Gospodarka
Izrael: Hamas ma długą historię kłamstw i manipulacji
Reklama
Reklama