Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2025 18:08 Publikacja: 01.07.2023 10:21
Foto: Stephanie Keith/Bloomberg
Co więcej, jego wersja z równą wagą wszystkich uczestników o 1 pkt proc. pobiła wersję tradycyjną.
Wszyscy mówią o Wielkiej Siódemce, ale nie tylko technologiczni giganci o największej kapitalizacji obecnie pokazują siłę, zauważa Jeff Muhlenkamp, szef Muhlenkamp Fund. Przyznaje on, że pół roku temu spodziewał się recesji, ale teraz sytuacja gospodarcza wygląda nieco lepiej, dlatego jego fundusz wprawił w ruch trochę pieniędzy.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Co prawda WIG20 zakończył piątkową sesję na minusie, ale cały tydzień i tak można zapisać do udanych. Prawdziwe...
Po rewelacyjnym pod względem stóp zwrotu I półroczu warszawskiej giełdy eksperci pozostają umiarkowanymi optymis...
Indeks polskich dużych spółek wreszcie wybił się z dziesięciotygodniowej konsolidacji i finiszował na najwyższym...
Platforma e-commerce Allegro zamknęła swoją debiutancką emisję obligacji z dużym sukcesem.
Po nieudanej wtorkowej próbie utrzymania nowego szczytu hossy przez WIG w środę zapał inwestorów do zakupów kraj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas