Reklama
Rozwiń
Reklama

Phil Langham, zarządzający RBC Global Asset Managemeny, pozytywnie o sytuacji na giełdach rynków wschodzących

Pora na selektywne zakupy na emerging markets – przekonuje Phil Langham, zarządzający RBC Global Asset Managemeny, który w zeszłym roku zdystansował konkurencję.

Publikacja: 25.01.2016 15:06

Od początku roku szeroki MSCI Emerging Markets stracił już 9 proc. W szerszym horyzoncie czasowym sytuacja wygląda jeszcze gorzej, indeks wybił się dołem z kilkuletniego trendu bocznego. Z punktu widzenia analizy technicznej można więc mówić o powstaniu silnego sygnału sprzedaży.

Z taką opinią nie zgadza się Phil Langham. Zarządzający, który w zeszłym roku uzyskał najlepsze wyniki wśród funduszy emerging markets monitorowanych przez Bloomberga (ranking dotyczy tylko funduszy mających pod opieką aktywa w wysokości co najmniej 1 mld dol. – red.).

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Giełda
Inwestorzy w Warszawie ostrożnie podchodzą do zakupów akcji
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Giełda
Na GPW trwa przeciąganie liny
Giełda
Giełdy zareagowały na plan pokojowy. Warszawa została daleko w tyle
Giełda
Nancy Pelosi ma status legendarnej inwestorki
Giełda
Ciężki początek sesji na GPW. WIG20 ląduje na wsparciu
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama