Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.10.2019 09:40 Publikacja: 09.10.2019 09:39
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek
W gronie krajowych blue chips pozytywnie wyróżnia się mBank i Alior, zyskujące po około 0,8 proc. Co ciekawe, najsłabsze jest Dino Polska, którego kurs zniżkuje o 1,4 proc., do 145,4 zł za walor. Dino w ten sposób zaczyna przełamywać linię trendu wzrostowego, co może zwiastować dalszą przecenę. Jeśli chodzi zaś o cały WIG20, to po gwałtownej zniżce, przełamującej poziom 2150 pkt, a zatrzymanej w okolicach 2100 pkt, zaczyna odrabiać straty. Wtorek zakończył się już powyżej 2130 pkt. Zdecydowanie jednak brakuje większego zainteresowania handlem, bowiem obroty w ostatnim czasie są relatywnie niskie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Indeks dużych spółek na otwarciu sesji sięgnął nowych rocznych szczytów, ale popyt raczej nie idzie za ciosem.
"Unowocześnienie" indeksów, wyższe stopy zwrotu, przyciągnięcie nowych inwestorów czy też promocja polskiej gieł...
Prezydent USA Donald Trump ujawnił listy do kilkunastu państw zapowiadające, z jakimi cłami muszą się one zmierz...
Poniedziałek na GPW stał pod znakiem niewielkiej zmienności. Inwestorzy patrzą przede wszystkim na Stany Zjednoc...
W 2024 r. więcej spółek z WIG20 ograniczyło wydatki na kulturę, sport i instytucje charytatywne, niż je zwiększy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas