Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
„Rzeczpospolita” na Forum Ekonomicznym w Karpaczu 2025
Aktualizacja: 08.09.2019 23:40 Publikacja: 08.09.2019 23:40
Foto: Fotorzepa/Jacenty Dędek
„Mapa sukcesów i drogowskazów dla hematoonkologii w Polsce" – to tytuł panelu dyskusyjnego dotyczącego leczenia chorych na nowotwory krwi, który odbył się w ramach XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy. W dyskusji moderowanej przez redaktor naczelną „Służby Zdrowia" Renatę Furman udział wzięli: Anna Kupiecka, prezes fundacji „OnkoCafe – Razem lepiej", Maciej Miłkowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, prof. Sebastian Giebel, kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku Onkohematologii w gliwickim oddziale Centrum Onkologii, dr Leszek Borkowski, przedstawiciel Konsylium Pacjentów z Nowotworami Krwi, a także Roman Topór-Mądry, prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Jak zapewnić strategiczne bezpieczeństwo lekowe i wzmocnić konkurencyjność w czasach niestabilnej geopolityki? N...
Podczas panelu moderowanego przez Mariusza Strojnego ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który odbył się w...
Szukamy z panem ministrem Stefanem Krajewskim rozwiązań, które pozwolą nam na to, by nie zmniejszać kadry ARiMR...
Przed naszym krajem stoi kilka ważnych wyzwań związanych tak z zachowaniem konkurencyjności produkcji rolnej, ja...
Jesteśmy praktycznie jedyną firmą w Polsce, która na dużą skalę produkuje substancje czynne, czyli składniki lek...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas