Firma zapewnia, że rynek, a szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa są bardzo zainteresowane takim rozwiązaniem. Sprzedaż już trwa, a promocja zakończy się pod koniec maja.

Każdy, kto dziś zechce skorzystać z oferty EFL może liczyć na to, że stawki na pakietowe wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne na pojazdy nowe i używane zostaną dla niego obniżone nawet o 30 proc. - Oferta dotyczy ubezpieczeń OC, AC, NNW na auta osobowe, samochody ciężarowe o ładowności do 750 kg i od 750 kg do 2 ton, pojazdy ciężarowe o ładowności powyżej 2 ton oraz ciągniki siodłowe – zapewnia firma. - Promocja ubezpieczeniowa obejmuje również fabrycznie nowe pojazdy osobowe i ciężarowe o nadwoziu auta osobowego. Składka roczna za cały pakiet ubezpieczenia w każdym roku jego obowiązywania wyniesie 2,9 proc. sumy z pierwszego roku ubezpieczenia. Dla pojazdów osobowych o wartość 80 tys. zł składka ubezpieczeniowa może być niższa nawet o 40 proc. w porównaniu z ofertą standardową.

Ewa Kadziewicz, dyrektor Departamentu Marketingu w EFL oceniając wprowadzoną promocję zapewnia, że liczy na przychylne podejście przedsiębiorców do oferty. Ma nadzieję, że promocja skłoni ich do przeanalizowania na nowo korzyści, płynących ze współpracy z EFL. – Stanowi ona odświeżenie oferty, czyli leasingu aut osobowych i ciężarowych z wieloletnim ubezpieczeniem, w którym wysokość składki przez cały okres umowy leasingowej pozostaje na tym samym, gwarantowanym poziomie - wyjaśnia. - Gwarancja ta nabiera szczególnego znaczenia w kontekście nowych rekomendacji KNF i spodziewanych w związku z tym podwyżek cen ubezpieczenia OC. Obniżenie tej składki o 30 proc. w połączeniu z niedawno wprowadzoną usługą, jaką jest Centrum Likwidacji Szkód, jest atrakcyjnym pakietem konkretnych korzyści dla klientów.

W EFL decyzja o przyznaniu leasingu podejmowana jest nawet już w 15 minut, a rata leasingu zaczyna się zaś od 1 zł. Oferta promocyjna będzie ważna do 31.05.2015 r.