Reklama
Rozwiń
Reklama

Ubezpieczenia turystyczne. Czego boimy się na urlopie

Ubezpieczyciele kuszą obniżkami cen i poszerzoną ofertą. Klienci chcą aby polisa działała także wtedy, gdy coś złego stanie się im po spożyciu alkoholu.

Aktualizacja: 06.05.2018 21:30 Publikacja: 06.05.2018 21:01

Ubezpieczenia turystyczne. Czego boimy się na urlopie

Foto: Adobe Stock

Wprowadzona w ubiegłym roku w ubezpieczeniach turystycznych wielu towarzystw klauzula alkoholowa okazała się strzałem w dziesiątkę.

W tym roku asekuratorzy nie proponują tak spektakularnych nowości, ale zwiększają maksymalne sumy ubezpieczenia, wprowadzają ochronę mieszkania na czas wyjazdu czy zapewniają pokrycie kosztów leczenia turysty także po powrocie do kraju.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Ekonomia
Świętujący swe 60-lecie PONAR Wadowice zaczyna dwa duże, nowe przedsięwzięcia
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Ekonomia
Zakończył się BraveCamp – tygodniowa akademia przedsiębiorczości dla młodych innowatorów
Ekonomia
Polska dekada innowacji: z akwarium na bezkresne morze
Ekonomia
Dzięki BraveCampowi uczelnie budują przestrzeń do innowacji
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Ekonomia
Polskie MŚP ciągle z potencjałem
Reklama
Reklama