Hilfiger z żoną Dee Ocleppo kupili posiadłość w 2013 roku za 17,25 mln dolarów. Teraz chcą za nią 24,5 mln dolarów czyli ponad 92 mln złotych.

Luksusowy dom z widokiem na ocean ma powierzchnie około 1400 metrów kwadratowych w tym 10 sypialni i siedem łazienek. Poza tym do dyspozycji właścicieli jest duży salom, sala kinowa, jadalnia, kuchnia z "kącikiem" śniadaniowym, sala taneczna z barem, pokój telewizyjny z barem, siłownia. Na terenie posiadłości są też dwa oddzielne apartamenty dla gości.

Pokoje są zaprojektowane w żywych i odważnych kolorach od czerwieni, pomarańczowego i fioletowego po niebieski i czarny. Na ścianach wiszą dzieła znanych współczesnych artystów takich ja Andy Warhol, Jean-Michel Basquiat, Keith Haring, Damien Hirst czy Tracey Emin.Przestrzeń oświetlają kryształowe żyrandole a w głównym holu, przed spiralnymi schodami stoi kryształowa rzeźba myszki Miki.

W ogrodzie przed domem, od strony może jest taras słoneczny oraz basen, a także miejsce do grillowania, bar oraz palenisko a także altana z której jest wyjście bezpośrednio na piaszczystą plażę.