1. Patrząc na ostatnie odczyty danych makroekonomicznych można wysnuć wniosek, że polska gospodarka trzyma się całkiem nieźle. Zawsze może być jednak lepiej. Jak to osiągnąć i co nam będzie w tym przeszkadzało. Jakie zagrożenia przed nami? O kondycji polskiej gospodarki oraz o zbliżającej się imprezie Open Eyes Economy Summit porozmawiamy z prof. Jerzym Hausnerem, ekonomistą, byłym członkiem RPP i wicepremierem w rządzie Leszka Millera.

2. Indie to najbardziej ludny kraj świata i jedna z największych gospodarek. Jest to kraj, który ma przed sobą ogromne perspektywy rozwoju, a wraz z nimi, wręcz ogromny apetyt. Jak na tym skorzystać? Co powinny zrobić polskie firmy, by zaistnieć na tym rynku. Odpowiada JJ Singh, prezes indyjsko-polskiej izby handlowej.

3. Carsharing, czyli usługa współdzielenia samochodów, coraz mocniej rozpycha się na polskim rynku. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Czy stanie się ono popularne i sprawi, że coraz częściej będziemy rezygnować z samodzielnego zakupu czterech kółek? Odpowiedzi poszukamy wraz z Pawłem Błaszczakiem, prezesem 4 Mobility.