Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.03.2018 11:11 Publikacja: 01.03.2018 11:11
Xi Jinping
Foto: Bloomberg
Prezydent Xi Jinping zapowiedział w październiku, xe Chiny staną się do 2050 r. światowym mocarstwem wojskowym, a z rozwoju nowych technologii uczynił główny element nowej polityki poprzez inwestycje w myśliwce nie wykrywane przez radar, lotniskowce i pociski rakietowe.
Największy w Chinach producent jednostek pływających, China Shipbulding Industry Corp (CSIC) ujawnił teraz ambicję zbudowania takiego atomowego okrętu w zestawieniu osiągnięć technologicznych, jakie zamierza planuje w ramach unowocześniania marynarki wojennej kraju do 2025 r. — poinformował „Global Times". Komunikat CSIS przeredagowano następnie w portalu tej firmy usuwając wzmiankę o okrętach o napędzie jądrowym, ale pełny komunikat jest dostępny w chińskim Internecie.
W sobotę specjaliści ds. ratownictwa morskiego wydobyli na powierzchnię zatopiony superjacht brytyjskiego potent...
Tak dłużej być nie może - tak German Gref, prezes największego banku Rosji, komentuje całkowity brak nowych inwe...
Komisja Europejska poinformowała, że chińscy producenci sprzętu medycznego zostaną wykluczeni z unijnych zamówie...
Trump daje sobie czas na negocjacje z Iranem. Europa produkuje wciąż zbyt mało broni. Milionerzy opuszczają Wiel...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Rosyjska zbrojeniówka wytwarza więcej uzbrojenia niż w sumie przemysły Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Fran...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas