Reklama

Energa poćwiczy „Good Morning

Przegląd najciekawszych newsów z branży energetycznej.

Publikacja: 10.04.2015 11:25

::"Puls Biznesu": Energa poćwiczy „Good Morning" Gdańska grupa wynajęła doradcę do opracowania strategii handlowej dla brytyjskiego rynku. Jeśli się odważy, zyska cenne know-how (wydanie płatne)

::"Parkiet": W tym roku PKN Orlen może ustanowić kilka rekordów Koncern osiąga wyjątkowo dobre marże. To może się przełożyć na historycznie wysokie zyski. W konsekwencji notowania akcji są coraz bliższe maksimum zanotowanego dziewięć lat temu. (wydanie płatne)

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
SoftBank sprzedaje akcje Nvidii. Zainwestuje miliardy w sztuczną inteligencję
Biznes
Warren Buffett przekazuje miliardy i stanowisko CEO. Nadchodzi nowa era Berkshire
Biznes
Rodzina Trumpów miała finansowo udany rok
Biznes
Biznes potrzebuje imigrantów, Shein pod ostrzałem Francji, Trump pomnaża majątek
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Biznes
Zachodnie koncerny znów rejestrują swoje marki w Rosji. Dlaczego to robią?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama