Aktualizacja: 04.01.2016 20:00 Publikacja: 04.01.2016 20:00
Foto: Fotorzepa, Piotr Guział
Zdaniem Leszka Hołdy, prezesa Integrated Solutions, spółki z grupy Orange, jednym z motorów rozwoju innowacji w 2016 r. będzie chmura obliczeniowa (tzw. cloud computing), a także internet rzeczy (IoT) oraz analiza big data. – Te technologie będą stały u podstaw cyfryzacji polskich przedsiębiorstw w tym roku – przekonuje.
Z badań IDC wynika, że do 2020 r. cloud computing przyczyni się do wzrostu unijnego PKB o 1,1 proc. rocznie. W Polsce natomiast w 2016 r. rynek chmury osiągnie wartość 213 mln dol., co oznacza, że wzrośnie o około 30 proc.
Już po raz 14. Polska Rada Biznesu przyznała swoje nagrody liderom i wizjonerom polskiej gospodarki. Nagrodzone...
Usługa polega na dopasowaniu inwestycji klienta – lub zbudowaniu portfela od podstaw – do indywidualnej rekomendacji przygotowanej na podstawie jego z celów, sytuacji finansowej, wiedzy o rynku, doświadczenia, podejścia do ryzyka i tolerancji ewentualnych strat.
Sprzedaż chińskich aut bije rekordy w UE, Trump zaskakuje ostrą krytyką Putina, a Macron wzmacnia obecność Franc...
Pół roku po pierwszych zapowiedziach Komitet Stały Rady Ministrów zatwierdził wreszcie powstanie międzyresortowe...
Play i Scaleway, liderzy w dziedzinie telekomunikacji i usług chmurowych z Grupy iliad, ogłaszają strategiczne p...
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
Prawie dziesięć lat temu ujawniono aferę dieslową w Volkswagenie. Teraz zapadły wyroki wobec kilku odpowiedzialn...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas