Forum Inwestycyjne w Tarnowie to miejsce, gdzie młodzi startupowcy spotykają się z doświadczonymi liderami biznesu. W trakcie konferencji odbędą się panele dyskusyjne poruszające tematy rewolucji 4.0, sztucznej inteligencji, robotyzacji i fintechu oraz prezentacje startupów wyselekcjonowanych spośród zgłoszonych do konkursu Startup Award, w którym główną nagrodą jest 100 000 zł. – mówi Aleksandra Baka, Manager Forum Inwestycyjnego. Konferencja rozpocznie się w poniedziałek 16 kwietnia i potrwa dwa dni.

Formuła forum przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych. Podczas dwudniowego forum przewidziano prawie 30 paneli dyskusyjnych.

Forum Inwestycyjne to także Startup Stage, czyli strefa startupów – specjalnie przygotowana przestrzeń dla młodych firm z potencjałem. W tym miejscu osoby, które tworzą lub chcą stworzyć swój biznes, wykorzystując innowacyjne podejście, mogą pogłębić swoją wiedzę, poznać praktyczne narzędzia oraz znaleźć inspirację do działania.

Podczas Forum w Tarnowie wyłoniony zostanie także zwycięzca Startup Award. To konkurs stworzony z myślą o przedsiębiorcach z innowacyjnymi pomysłami. Konkurs przeznaczony jest dla indywidualnych przedsiębiorców oraz dla zespołów projektowych. Jego zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych oraz uzyska możliwość udziału w Startup Session Elite podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Kolejna przygotowana przez organizatorów propozycja dla młodych talentów to Konkurs Robot Show – Zbuduj swojego robota! Konkurs kierowany jest do młodych konstruktorów. O tym, kto w nim zwycięży, zadecyduje kreatywność, oryginalność i fantazja twórców.

Co, gdzie, kiedy

Miejsce obrad: Tarnów, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Mickiewicza 8

Termin: 16–17 kwietnia 2018 r.

Elektroniczne wnioski o rejestrację można składać przez stronę www.forum-ekonomiczne.pl.

Autopromocja
Nowy numer już w sprzedaży

Skąd się wzięły igrzyska rzymskie?

ZAMÓW

Organizatorem 11. Forum Inwestycyjnego jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Miastem gospodarzem jest Tarnów. Głównym partnerem jest województwo małopolskie.

Szczegóły Forum znajdą Państwo na stronie http://inwestforum.pl/