Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.01.2016 21:30 Publikacja: 19.01.2016 20:00
1 zdjęcie
ZobaczPolski rynek aptek to łakomy kąsek
Foto: Rzeczpospolita
Potencjał polskiego rynku sonduje brytyjski Boots – wynika z informacji „Rzeczpospolitej". Walgreens Boots Alliance to globalny koncern, działający głównie w USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, a w sumie w 25 krajach. Ma ponad 13,1 tys. aptek i wciąż rozwija sieć dystrybucji. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że firma wpisała Polskę na listę atrakcyjnych kierunków i szuka u nas atrakcyjnych sieci do przejęcia. Trwają już rozmowy, ale są na bardzo wstępnym etapie.
– Standardowo nie wypowiadamy się na temat rynkowych plotek czy spekulacji – odpowiada Laura Vergani, wiceprezes Walgreens Boots Alliance, na pytanie o przejęcia w Polsce.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ułatwienia dla operatorów budujących sieci światłowodowe i komórkowe zakłada projekt przygotowany przez resort c...
W miarę jak brakuje pieniędzy na wojnę, Kremlowi przybywa pomysłów jak zapełnić budżet. Putin już nie chce skuba...
Z elementów Matrix-System każdy zbuduje sobie stoisko na targach. Jest prosty w montażu i lekki w transporcie. A...
Microsoft nie będzie już korzystać z chińskich inżynierów do świadczenia pomocy technicznej armii USA. To efekt...
Rosyjski dyktator polecił rządowi przygotowanie wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z oprogramowania i komunik...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas