fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Akty prawne

Przepisy obowiązujące od 6 grudnia 2012

APLIKACJA RADCOWSKA
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie komisji egzaminacyjnej do spraw aplikacji radcowskiej oraz przeprowadzania egzaminu wstępnego (DzU z 28 listopada, poz. 1318)
EGZAMIN RADCOWSKI - ZESPÓŁ
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie zespołu do przygotowania zestawu pytań testowych oraz zadań na egzamin radcowski oraz wykazu tytułów aktów prawnych (DzU z 28 listopada, poz. 1319)
PRZEPROWADZANIE EGZAMINU RADCOWSKIEGO
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzania egzaminu radcowskiego (DzU z 28 listopada, poz. 1320)
ODWOŁANIA OD WYNIKÓW EGZAMINU RADCOWSKIEGO
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie komisji egzaminacyjnej II stopnia przy Ministrze Sprawiedliwości do spraw odwołań od wyników egzaminu radcowskiego (DzU z 28 listopada, poz. 1321)
APLIKACJA ADWOKACKA I RADCOWSKA - ZESPÓŁ
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie zespołu do przygotowania pytań testowych na egzamin wstępny na aplikację adwokacką i radcowską oraz wykazu tytułów aktów prawnych (DzU z 28 listopada, poz. 1322)
APLIKACJA ADWOKACKA - KOMISJA EGZAMINACYJNA
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie komisji egzaminacyjnej do spraw aplikacji adwokackiej oraz przeprowadzania egzaminu wstępnego (DzU z 28 listopada, poz. 1323)
EGZAMIN ADWOKACKI - ZESPÓŁ
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie zespołu do przygotowania zestawu pytań testowych i zadań na egzamin adwokacki oraz wykazu tytułów aktów prawnych (DzU z 28 listopada, poz. 1324)
ODWOŁANIA OD WYNIKÓW EGZAMINU ADWOKACKIEGO
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie komisji egzaminacyjnej II stopnia przy Ministrze Sprawiedliwości do spraw odwołań od wyników egzaminu adwokackiego (DzU z 28 listopada, poz. 1325)
PRZEPROWADZANIE EGZAMINU ADWOKACKIEGO
Rozporządzenie ministra sprawiedliwości z 20 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzania egzaminu adwokackiego (DzU z 28 listopada, poz. 1326)
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA