fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Minister Sikorski: Ojciec Rydzyk zgrzeszył!

W Sieci Opinii
Ojciec Tadeusz Rydzyk zgrzeszył przeciwko ósmemu przykazaniu - powiedział w "Kropce nad i" Radosław Sikorski. O nastawieniu drugiego policzka nowy kapłan PO nie wspomniał jednak ani razu
Jak zaznaczył Sikorski, to nie była pierwsza tego typu wypowiedź ojca Rydzyka. Uznał on jednak, że przeniesienie tego typu debaty do Parlamentu Europejskiego było przekroczeniem pewnej granicy. Jak dodał  - miał wymianę zdań na ten temat z prymasem Polski, nuncjuszem papieskim w Polsce i jego watykańskim odpowiednikiem. - Z nuncjuszem i prymasem rozmawiałem przed wręczeniem noty dyplomatycznej - powiedział Sikorski. Dodał, że chciał poinformować hierarchów, żeby cała sprawa ich nie zaskoczyła.
Ojciec Rydzyk zgrzeszył przeciwko ósmemu przykazaniu – powiedział Sikorski i przypomniał Monice Olejnik, że brzmi ono „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”. - Ojciec Rydzyk przedstawił fałszywe świadectwo o Polsce w przeddzień naszej prezydencji w UE. Te słowa zbulwersowały wiele osób i dobrze się stało, że została wysłana nota. Będą wyciągnięte z tego wnioski na przyszłość.
I pomyśleć, że jeszcze niedawno Sikorski chciał dorzynać pisowskie watahy, a dziś - takie nawrócenie na Słowo Boże. Bracia z Platformy, oto nowy cud premiera Tuska!
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA