fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Nagi tors prezydenta Komorowskiego przyczyną zamknięcia wystawy

W Sieci Opinii
Burmistrz Zbąszyna postanowił zamknąć wystawę fotomontaży w miejskim domu kultury, po tym jak się okazało, że na jednej z prac widnieje prezydent Komorowski... nago
Zbiór fotomontaży "Ubranie czyni człowieka" przedstawiał rozebranych czołowych europejskich polityków i przywódców państw. Na wystawie znalazły się m.in. fotografie Bronisława Komorowskiego, Baracka Obamy, Angeli Merkel i Władimira Putina.
Wystawę zorganizował miejski dom kultury. Zmontowane zdjęcia na wystawę przysłał artysta polskiego pochodzenia - Paweł Rascheja, mieszkający w Niemczech. Swoją prezentację nazwał "Ubranie czyni człowieka". Chodziło - twierdzą organizatorzy - o pokazanie znanych polityków jako zwykłych ludzi.
Wystawa zainteresowała media. Kiedy pojawili się pierwsi dziennikarze - jak twierdzi dyrektor domu kultury - "szukający skandalu", burmistrz zadecydował o zamknięciu wystawy.
Tomasz Lis  martwił się kiedyś, że biedni ludzie nie będą wiedzieli, gdzie jest Zbuczyn. Burmistrz Zbąszyna może chyba spać spokojnie.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA