fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Metalowo, a jakże

Show No Mercy, Progresja, ul. Kaliskiego 15a, bilety: 60 – 70 zł, informacje: tel. 0509 905 903, sobota (30.05), godz. 19
To już XXII edycja Show No Mercy – koncertów prezentujących ekstremalne odmiany metalu. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie amerykańska formacja Terror, która odwiedza nasz kraj po dwuletniej przerwie.
Pochodzący z Los Angeles zespół powstał z inicjatywy wokalisty Scotta Vogela (poprzednio w Slugfest i Despair) w 2002 roku. Gra tradycyjny hard core, ale robi to w sposób niezwykle energetyczny i bezpośredni. Już pierwsze płyty – „Lowest of the Low” i „One with the Underdogs” – przyniosły Terrorowi spore uznanie, ale tak naprawdę to muzycy swoją pozycję na rynku zdobyli niesamowitymi koncertami.
Razem z Terrorem zza oceanu przyleciała do Polski silna ekipa. Po raz kolejny zagra u nas Born from Pain promujący swoją ostatnią płytę „Survival”.
Przylecą też dwa młode zespoły, których jeszcze nie mieliśmy okazji posłuchać na żywo – Stick to Your Guns, łączący hard core z fajnymi melodiami, i pochodząca z Baltimore kapela Trapped under Ice. W Progresji nie zabraknie też wsparcia znad Wisły – na scenie zobaczymy Born Anew z charyzmatyczną wokalistką Mychą.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA