fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Co nas uszczęśliwia?

"Happy-go-lucky - czyli co nas uszczęśliwia"
Materiały Promocyjne
Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Jazda na rowerze, przyjaciele, praca, przygody czy pocałunki? Poppy tego nie wie, dlatego na wszelki wypadek cieszy się wszystkim.
Bohaterką filmu Mike'a Leigha "Happy-go-lucky - czyli co nas uszczęśliwia" jest Poppy, młoda nauczycielka, pracująca w szkole podstawowej. Jest niezwykle radosną i szaloną osobą. Jednak jej pozytywny stosunek do życia, działa jak płachta na byka na sfrustrowanego instruktora jazdy samochodem i starającą się wieść uporządkowane życie siostrę.
Poppy jest beztroska w sprawach błahych, ale potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach. Kocha swoją pracę i stara się by zajęcia z dziećmi były niebanalne, sprawia, że bawią się nauką i w szczególny sposób zajmuje się uczniami sprawiającymi kłopoty.
Aktorka Sally Hawkins została nagrodzona za tę kreację na festiwalu w Berlinie w 2008 roku.
Mike Leigh jest scenarzystą oraz reżyserem filmowym, teatralnym i telewizyjnym, którego dzieła charakteryzują się indywidualnym, niepowtarzalnym stylem. W 1997 roku był nominowany do Oscara za najlepszy scenariusz i reżyserię za "Sekrety i kłamstwa".
[link=http://www.happy-go-lucky-movie.co.uk/" target="_blank]http://www.happy-go-lucky-movie.co.uk/[/link]
[i]"Happy-go-lucky - czyli co nas uszczęśliwia"
Premiera kinowa: 28 listopada 2008[/i]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA