fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Nowa usługa Uber w Polsce

Bloomberg
Firma Uber, słynąca z konkurencyjnych usług parataksówkarskich, wprowadza w Warszawie usługę uberFAMILY, dzięki której pasażerowie mogą zamawiać auta wyposażone w fotelik dziecięcy Maxi-Cosi AxissFix.

Usługa uberFAMILY jest obecnie dostępna tylko w Nowym Jorku, Filadelfii i Waszyngtonie. Warszawa dołącza więc do nielicznych miast na świecie, gdzie Uber wprowadza takie rozwiązanie.

Jak tłumaczą w spółce, każdy kierowca uberFAMILY został przeszkolony przez certyfikowanych pracowników firmy Maxi-Cosi, by nauczyć się poprawnie i bezpiecznie instalować foteliki w samochodach, a wszystkie foteliki AxissFix są przystosowane do wymogów maksymalnego bezpieczeństwa fotelików typu iSize, wraz z możliwością wygodnego obracania siedziska o 360 stopni.

- Chcemy zaoferować rodzicom prosty sposób na wygodne i bezpieczne przemieszczanie się wraz ze swoimi pociechami. Wybraliśmy do współpracy przy uberFAMILY cenionego przez rodziców producenta fotelików Maxi-Cosi, który zapewnił również odpowiednie szkolenia. Jestem szczególnie dumny z faktu, że Warszawa jako pierwsze miasto poza USA, wprowadza tę usługę – podkreśla Kacper Winiarczyk, rzecznik Uber Polska.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA