fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Wybrać najlepszych

Rzeczpospolita
Plebiscyt „Rzeczpospolitej”. Już ponad 15 tysięcy głosów oddali czytelnicy ”Rz” na kandydatów na Orły Zarządzania ostatniego 20-lecia
Jeszcze w kwietniu wraz z Listą 500 największych polskich firm opublikujemy wyniki plebiscytu na najlepszego menedżera ostatniego 20-lecia. Człowieka, który dzięki swym talentom zarządczym, wyczuciu biznesu osiągnął sukcesy mogące zainspirować innych.
Kandydatów do tytułu menedżera 20-lecia szukamy zarówno wśród założycieli nowych firm, jak też prezesów i dyrektorów generalnych dawnych państwowych przedsiębiorstw, które pod ich kierownictwem przeszły udaną restrukturyzację i dziś świetnie sobie radzą na wolnym rynku.
Wszystkich czytelników ”Rz” zapraszamy do udziału w plebiscycie.
Przez ostatni weekend liczba głosów oddanych na kandydatów do tytułu Orła Zarządzania wzrosła do ponad 15 tysięcy. Nie zmieniła się na razie kolejność w ścisłej czołówce rankingu.
Nadal pierwsze miejsce zajmuje Paweł Dangel, prezes grupy Allianz w Polsce (1704 głosy). Drugi na liście Pedro Pereira da Silva, szef sieci dyskontów Biedronka, dostał dotychczas 664 głosy, zaś Jerzy Mazgaj, prezes giełdowej Almy – 568. Choć kolejność i skład pierwszej piątki pozostały bez zmian, zaszła zmiana w pierwszej dziesiątce. Znalazła się w niej Teresa Mokrysz, prezes Mokate, która z 309 głosami awansowała na siódme miejsce.
a.b.
Więcej informacji
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA